phone

(044) 333-60-62, 050-405-96-10  |   Скляренка, 5

(044) 507-17-44  |   Клеманська, 5

(044) 333-61-45  |   Васильківська, 55

(044) 333-84-41  |   Петровська, 1

Лютий розіграш

Реєструйся та вигравай зворотній осмос “Блакина лагуна 5” + безкоштовне встановлення (по місту Києву)!

Натисни 1 раз та отримай відповідь у Facebook протягом 1хв. 

Не маєш акаунта Facebook – заповни форму та бери участь в “Лютому розіграші”!

Заповнити форму

Проточні системи водоочищення зі знижкою 37%

Період акції: з 9 по 20 січня

альтернативный текст

 

 

 

EXCITO-ST

4 стадії фільтрації води в естетичному корпусі, з УФ мембраною. Виготовлений з сертифікованих компонентів NSF і WRAS. Система включає в себе AIPRO-1М-AQ і AIPRO-20M-AQ фільтри, які видаляють відкладення, такі як: пісок, мул, іржа, речовин до 5 мкм. AISTRO-L-AQ знижує жорсткість води. AICRO-L4 виготовлений з активованого уголя з шкаралупи кокосового горіха видаляє хлор, пестициди, органічні речовини, знижує концентрацію важких металів, а також покращує смак і запах води, має бактеріостатичну властивості.

EXCITO-B

Система з 5-ти стадій фільтрації води в естетичному корпусі, з УФ мембраною. Виготовлена ​​з сертифікованих компонентів NSF і WRAS. Система оснащена сучасними QM лінійними картриджами, які дозволяють швидко і без ускладнень зробити заміну, без спеціальних інструментів. AIPRO-20M-QM отфільтровует речовини такі, як: пісок, мул, іржу, домішки до 5 мкм. AISTRO-2-QM знижує жорсткість води і концентрації заліза. AICRO-3-QM і AICRO-4-QM вугільні картриджі для видалення хлору, пестицидів, органічних речовин, а також покращує смак і запах води, KDF використовуються в AICRO-4-QM картриджі, що знижує концентрацію важких металів, має бактеріостатичними властивостями. UF мембраною видаляє забруднення з води не менше, ніж 0,02 мкм, в тому числі більшість бактерій і вірусів.

 

EXCITO-CL

 5-ти ступінчаста система фільтрації води в одному, зроблені з сертифікованих компонентів NSF. Система оснащена сучасними, прозорими елементами, що фільтрують. Можна отримати воду з ОВП зниженим. Використання технології наносрібло BACinix ™ розширює довговічність картриджів. Система видаляє відкладення, такі як пісок, мул, іржа, хлор, органічні сполуки, зменшує жорсткість води і покращує смак і аромат води.

 

EXCITO-WAVE

 4-х ступінчаста система фільтрації води. Картриджі типу “TWIST”. Система виготовлена з сертифікованих компонентів NSF. Набір на основі нових картриджів типу “TWIST”, яка дозволяє швидко і легко замінювати картриджі, без використання спеціальних інструментів. Система видаляє відкладення, такі як: пісок, мул, іржа, хлор, органічні сполуки і покращує смак і запах води. Також зменшує жорсткість води і концентрацію заліза. УФ мембрани видаляє забруднення до 0,02 мкм, в тому числі більшість бактерій і вірусів.

 

EXCITO-OSSMO

4-ох ступінчаста система зворотного осмосу, оснащена TFC-70F-TW RO мембраною і новітніх фільтрів типу TWIST. Виготовлена ​​з сертифікованих компонентів NSF. Система містить сучасні картриджі типу TWIST, яка дозволяє швидко і легко замінити картридж без використання спеціальних інструментів. Завдяки високій якості мембрани можна очистити до 280 літрів води в день. Малий рейтинг мкм 0,0001, дозволяє видалити більшість забруднень з води, включаючи бактерії і віруси. Система оснащена вугільним Мінераліз картриджем, який покращує смак і запах води, а також збагачує воду мінералами, необхідних для організму, такі як кальцій і магній.

 

 

Чекаємо на вас в найближчому до вас сантехмаркеті мережі “Інсталятор”: