phone

(044) 333-60-62, 050-405-96-10  |   Скляренка, 5

(044) 507-17-44  |   Клеманська, 5

(044) 333-61-45  |   Васильківська, 55

(044) 333-84-41  |   Петровська, 1

Фільтри для води

 

Тільки з 18 по 30 грудня 2017 в мережі сантехмаркетів "Інсталятор" ви маєте змогу придбати бестселер серед систем водоочищення, 6-ступінчаcту систему зворотнього осмосу "Блакитна лагуна 5" (Aquafilter RX65259516) за 2999грн + отримати в подарунок запасний комплект картриджів та мінералізатор!

фрагмент нашого прайс-листа торгової марки Aquafilter

6-ступінчаcта система зворотнього осмосу "Блакитна лагуна 5"

Бестселлер ринку водоочищення -  6-ти ступінчаста система зворотного осмосу "Блакитна лагуна 5"  виготовлена ​​з сертифікованих компонентів NSF і WRAS. Завдяки високій продуктивності мембрани система очищує до 280 літрів води на день. Розмір отвору мембрани - 0,0001 мкм дозволяє видалити з води більшість забруднень, включаючи бактерії і віруси. Система оснащена вугільним картриджем AICRO, що покращує смак і запах води, та  картриджем для мінералізації AIMRO, який збагачує воду кальцієм і магнієм. Тільки з 18 по 30 грудня Ви маєте змогу придбати систему зворотного осмосу "Блакитна лагуна 5" за ціною 2999грн!

ПОДАРУНОК - запасний комплект картриджів та мінералізатор

При покупці системи зворотного осмосу "Блакитна лагуна 5", Ви гарантовано отримуєте подарунок - набір з 5-ти змінних картриджів для системи зворотного осмосу. Картриджі FCPS5, FCPS20 і FCCBL встановлені перед мембраною зворотного осмосу для видалення домішок таких як пісок, мул, суспензії, хлор, органічних речовин, деяких пестицидів. Лінійний картридж з гранульованого активованого вугілля з шкаралупи кокосового горіха AICRO покращує смак і запах води. А картридж мінералізації AIMRO збагачує воду необхідними для людського організму кальцієм і магнієм.

 

 

 І це ще не все!  При покупці системи зворотного осмосу "Блакитна лагуна 5" за акційною ціною 2999грн замість 4800грн, та отримавши Ваш подарунок, ви цілком можете дозволити собі витратити заощаджені кошти на наступні потрібні в домі речі, на котрі в цьому разі теж діє спеціальна ціна:
FHSH-2-C - хромована душова лійка з вбудованим в ручку фільтром - очищує водопровідну воду від хлору, заліза, та солей жорсткості. 281грн   FHSH-5-C – хромована душова лійка з вбудованим в ручку фільтром – очищує водопровідну воду від хлору, заліза, та солей жорсткості. ̶4̶8̶3̶г̶р̶н̶  270грн   FHSH-6-C – хромована душова лійка з вбудованим в ручку фільтром – очищує водопровідну воду від хлору, заліза, та солей жорсткості. ̶4̶8̶3̶г̶р̶н̶  270грн FCSH-56_K – комплект з 2-х змінних картриджів до душових лійок FHSH-5-C, FHSH-6-C 1̶3̶8̶г̶р̶н̶  73грн
  FHPRA - фільтр до пральних та посудомийних машини - оберігає вашу техніку від накипу та вапняного нальоту ̶1̶8̶5̶г̶р̶н̶  100грн   FHPRA-R - наповнювач до фільтра для пральної машини ̶1̶1̶2̶г̶р̶н̶  64грн   PLV-0104-50_K - редуктор (обмежувач) тиску - оберігає фільтри та системи зворотнього осмосу від перепадів тиску у водопроводній мережі ̶2̶4̶2̶г̶р̶н̶  115грн   AIMIAO2_K - клапан-обмежувач від затоплення - захистить вашу квартиру, перекривши підведення води до фільтра чи осмоса ̶2̶3̶0̶г̶р̶н̶  132грн

 

 

Чекаємо на вас з 18 по 30 грудня в найближчому до вас сантехмаркеті мережі "Інсталятор":

 

 

тм AquaFilter (в торгових будівельних гіпермаркетах - тм AquaMarket) виробництва (Польща) - хто в Україні не знайомий з торговою маркою AquaFilter. Тільки той, хто в недостатній мірі піклується про своє здоров'я і про здоров'я своїх близьких! Фільтр для води тм AquaFilter (вся лінійка) за довгі роки своєї присутності на ринку України став уособленням надійності в експлуатації, гарантії якості та якості очищення води. Води, яку Ви п'єте! З 1997 року десятки тисяч квартир по всій Україні! Сотні тисяч людей! широкий асортимент, чесна ціна, ергономічно-класичний дизайн! Фільтр для води (різні модифікації), зворотний осмос (7 видів по комплектації), змінні елементи - вугілля, целюлоза, поліпропіленова нитка, поліпропіленове волокно, активоване вугілля з шкаралупи кокоса, пом'якшувачі, мінералізатори, постфільтри, лінійка 20 "ВВ (фільтр для води в приватні будинки і котеджі). Гамма рішень і широта лінійки пропозиції! Ключ для колби в комплектації кожного 10 "фільтра! Для установки на мийку - кран для води в наборі. Передова технологія виготовлення використовуваних осмотических мембран в комплектації зворотного осмосу! Все це можна назвати лише двома словами - наше здоров'я, а запорукою цьому є завжди чиста вода і фільтри для води тм AquaFilter!

 

 

Ознайомитися з усією лінійкою пропозиції Ви можете як у нас на сайті, так і на сайті Aquafilter Купити фільтр для води тм AquaFilter або зворотний осмос AquaFilter завжди можна в мережі САНТЕХМАРКЕТ "Інсталятор". І нехай у Вашому домі назавжди оселяться чиста вода і здоров'я!

 

 

Представлені бренди у розділі:

product

Aqua Filter

product

MV GROUP