Радіатори - Сантехника santehnika
phone

(044) 333-60-62, 050-405-96-10  |   Скляренка, 5

(044) 507-17-44  |   Клеманська, 5

(044) 333-61-45  |   Васильківська, 55

(044) 333-84-41  |   Петровська, 1

Сімейний розіграш

Вигравайте один з двох сертифікатів на 1000грн на вечерю в ресторані “Хата рибака”!

Натисніть кнопку нижче 1 раз та отримайте відповідь у Facebook протягом 1хв. Для участі дайте відповідь на запитання: хто у Вашій сім’ї займається комунальними платіжками? Напишіть “1” якщо жінка, або “2” якщо чоловік.

Радіатори

 

VOGEL & NOOT тм (Австрія) - сталеві радіатори даної торгової марки не потребують реклами! З 2003 року тисячі квартир і приватних будинків в Україні, десятки тисяч щасливих наших з Вами співвітчизників, це все радіатори для опалення VOGEL & NOOT. З року в рік вони несуть службу, даруючи нам тепло! Як правило ми не звертаємо уваги на радіатор, коли він гріє, головне, що нам затишно. Але, як тільки температура води при подачі в радіатор опалення знижується, ми відразу це відчуваємо. Нюанс, радіатор сталевий тм VOGEL & NOOT виготовлений із запатентованим профілем конвекционной решітки, за рахунок якої, Ви отримуєте БІЛЬШЕ тепла, при однаковій температурі носія, в порівнянні з аналогічними радіаторами. Адже Ви купуєте не радіатор опалення, а тепло в будинок! Сталь 1,2 мм; фарбування у спеціальних камерах; конвекційна решітка, захищена патентом; комплектація краном Маєвського; верхня панель що знімається для зручності прибирання пилу - все це радіатори сталеві для опалення тм VOGEL & NOOT. Сталевий радіатор тм VOGEL & NOOT + система опалення тм ТЕСЕflex + термоголовка тм HERZ = ЗАПОРУКА ТЕПЛА В НАШИХ КВАРТИРАХ! Продукція тм VOGEL & NOOT випускається всіх типорозмірів, з боковим та нижнім підключенням! З асортиментом Ви можете ознайомитися на нашому сайті і на сторінці тм VOGEL & NOOT Приїжджайте, купуйте, і нехай у Ваших домівках буде затишок, при будь-яких обставин! P.S. і, "батарея опалення" - це дещо неправильний архаїзм:)
 
тм TepLife89 (Україна) - це торгова марка наших, рідних українських радіаторів! Радіатор сталевий для опалення тм TepLife89 виготовляються на сучасному обладнанні, з високоякісної сталі, виробленої в м.Запоріжжя - і це дає нам можливість з гордастью сказати, що є люди на просторах України, які переживають за розвиток української промисловості, люди, які переживають за справу , люди, які віддають всього себе без залишку розвитку виробництва в Україні! Радіатор для опалення тм TepLife89 - це сталь1 мм (згідно норм ENI), передове устаткування і величезний людський труд. Крім продажів на українському сегменті ринку, вони експортуються в Польщу і Румунію! Можна з впевненістю сказати, що радіатор для опалення тм TepLife89 - це радіатор "від моря до моря"! P.S. і, "батарея опалення" - це дещо неправильний архаїзм:)

Представлені бренди у розділі:

product

Polvax

product

Vogel&Noot

product

TepLife89