Obezyana
phone

(044) 333-60-62  |   Володимира Івасюка , 19

(044) 344-17-45  |   Клеманська, 5

(044) 333-61-45  |   Васильківська, 55

(044) 333-84-41  |   Петровська, 1

(044) 334-45-64  |   Правди, 41Д

Часто задавані питання

Курс офісу:

$ = 43,50

€ = 47,50


Курс сантехмаркетів:

$ = 43,50

€ = 47,50

Програма лояльності

Для реєстрації у Програмі лояльності один раз натисніть кнопку щоб відправити запит, та дивіться відповідь в Facebook Messenger протягом 11 секунд  

 

Шановні мешканці Києва та гості столиці!

Програма лояльності нашої компанії в першу чергу розроблена для можливості заощадити кошти при покупці роздрібним та дрібнооптовим покупцім, для того, щоб Ви не переплачували кошти у будівельних гіпермаркетах, та щоб у Вас витрачалось менше часу, на тяжку працю, коли Ви заробляєте гроші, для купівлі чогось необхідного для здоров`я, з нашого асортименту.

Також, не менш важливий фактор, це наявність магазинів з необхідним асортиментом недалеко від потрібної Вам локаціі , та купівля Вами зі знижками як найможна ближче до Вас!

З “Карткою Покупця” (КП) нашої компанії Ви можете заощадити до 40% від вартості товару, в залежності від товарних груп, представлених у сантехмаркетах! Окрім того унікальні номери Ваших КП постійно приймають участь у розіграшах цінних та необхідних прибамбасів, як то зворотній осмос (тм AquaFilter), чи комплект електричних термоголовок ( тм HERZ), що заощаджують до 30% по рахунках на опалення ( в разі наявності квартирного лічильника), чи бонуси в розмірі до 1000 гривень, зарахованих на Ваш віртуальний рахунок , прикріплений до номеру Вашої КП та ін.

Все що для цього треба, це зареєструватися. Це може бути або просто номер телефону, якщо Ви зайдете на нашу сторінку у Фейсбук (СП УДТ та мережа сантехмаркетів “Інсталятор”)  , та напишете просто “+” в повідомленні Messenger, або під акційним відео “Лютий розігриш” (назва відео може змінюватися, в залежності від дійсної, на час Вашого візиту, акції), чи, якщо у Вас нема сторінки у ФБ, Вам просто необхідно заповнити форму трохи нижче, та відіслати на наших менеджерів.

* вказані вами дані не передаватимуться третім особам

Картка покупця зі штрих-кодом

Картка нового зразка (червень 2018)

 

Відповіді на найбільш часті питання

(повністю інструкція використання бонусів розміщена нижче по сторінці):

 

? – як це працює та навіщо Вам мій номер телефону?
! – після введення Вашого номеру телефона в базу (для подальшої ідентифікації при купівлі) за Вами закріплюється Ваш особистий номер віртрахунку, на який нараховуються бонусні гривні при купівлі, від 3 до 9% від суми чеку.

 

? – то що, мені тільки бонуси будуть капати?
! – ні, окрім бонусів, при купівлі по “Картці Покупця” Вам ще надається знижка, від 5 до 20 %, від роздрібних цін.

 

? – а де бонуси?
! – а бонуси, це ще зверх знижки! Тобто знижка по “КП” 20%+3% бонус = заощадження 23%, або знижка 5%+9% бонус =14% заожаджень, від роздрібних цін!

 

? – а що з тіма бонусними гривнями робити, та скільки вони діють?
! – вони “не сгорають” та ні куди не пропадають, а Ви, можете їх використати, як додаткову знижку, при купівлі.
Наприклад: роздрібна ціна 100 грн, по “КП” Вам надається знижка 15 %, що дорівнює сумі чеку 85 грн, а у Вас на віртуальномуц рахунку 30 бонусних гривень, нарахованих при попередніх розрахунках. Співробітник Вам запропонує частину з них списати. В залежності від групи товару Вам зарахують до оплати від 15 до 25 бонусних гривень. Таким чином покупка Вам обійдеться (з урахуванням списаних бонусних гривень) від 60 до 70 грн, що дорінює знижці від 30 до 40 %.

 

? – а можна без “КП”?
! – можна:) скажіть на касі тільки номер телефону, по якому йде активація віртуально-електроного рахунку, а потім подальша ідентифікація.

 

? – а я можу передати свою “КП” сусіду? та чи будуть мені за його купівлю нараховані бонуси?
! – “КП” Ви можете передати будь кому, та бонуси будуть Вам зараховані, на ВАШ рахунок.

 

? – а якщо я куму тільки свій номер скажу, він отримає знижки? чи я загублю “КП”, наприклад?
! – ні, бо в разі відсутності “карти Покупця” співробітник “Інсталятора” повинен набрати задекларований номер, та перевірити. Тому знижка – “ТАК”, списання бонусів – “НІ”, нарахування бонусів – “ТАК”
Ото ж якщо не задзвонить поруч, в кума буде знижка, але бонуси на нього не повинні списати.

 

Тож приходьте, купуйте, та нехай в Ваших оселях буде затишок, за будь яких обставин, а погода комфортною!

З повагою, команда СП УДТ.

 

p.s до речі, ще раз нагадаю, що по номерам ВИДАНИХ “Карток Покупця” з січня 2018 р постійно проводяться розіграші ціних призів:) Окрім того власники ВИДАНИХ “КП” інформуються по Акціям (А37%), та ТоварамТижня (ТТ). Повірте, це вигідно, в першу чергу Вам.

 

 

Всі старі картки знижок на пред’явника анулюються.

Заповнивши анкету, ви отримуєте  нову картку знижок.

 

 

Персональні картки знижок дійсні

 

 

Дійсні також VIP картки знижок

 

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ

Максимальну вигоду ви отримуєте, замовивши у нас також  проектування ОВВК
у цьому випадку вам надається додаткова знижка на матеріали, котрі ви купуєте у нас, згідно проектної документації.