Obezyana
phone

(044) 333-60-62  |   Володимира Івасюка , 19

(044) 344-17-45  |   Клеманська, 5

(044) 333-61-45  |   Васильківська, 55

(044) 333-84-41  |   Петровська, 1

(044) 334-45-64  |   Правди, 41Д

Часто задавані питання

Відкрий свій бізнес

Джерело здоров’я

«In vino veritas, in aqua sanitas»
«Істина в вині, здоров’я в воді»
(лат., Пліній Старший)

 

Готове бізнес-рішення по розливу очищеної питної води

 

 

Компанія “СП УДТ” пропонує до Вашої уваги готове бізнес-рішення з розливу очищеної питної води в тару споживача. На базі комплектуючих Aquafilter ™, зворотньоосмотичних мембран Filmtec ™ та креативних ідей IT розробників, нашими фахівцями були створені і запатентовані принципово нові інтерактивні апарати з розливу попередньо очищеної води в умовах її забору з міських мереж – АРВм та АРВб

 

 

Апарат АРВм призначений для встановлення на фасадах житлових і громадських будівель в загальнодоступних місцях  для роботи в будь-яку пору року. Апарати нашої розробки успішно протестовані з 2012р. в м.Київ, у ВСІХ погодних умовах (від -25 С до +35 С), і показали себе з найкращого боку.

 

В першу чергу це зручність інтерфейсу на основі зрозумілого програмінгу, який дозволяє споживачу самому покроково розібратися з оперативною функціональністю і вирішити свої потреби в ЧИСТІЙ воді.

 

GSM модуль постійно підтримує зв’язок з сервером, фактично без затримок зараховуючи гроші на особовий рахунок клієнта (за допомогою ключа touchmemory) і дає можливість клієнту самому регулювати кількість забору води, час забору, поповнення рахунку та/або передачу прав забору ще комусь без зайвого запам’ятовування паролів. У разі ж відсутності такого ключа діє принцип «скільки заплатили – стільки й набрали».

 

Корпус з харчової нержавіючої сталі AISI 430 гарантовано забезпечує відсутність корозії і окислення. Два електромеханічних замки забезпечують неможливість стороннього доступу при відсутності електрики. УФ-лампа, через яку проходить очищена вода, додатково антибактеріально дезінфікує потік (в жарку пору року), а фактор того, що програмінг в літню пору забезпечує подачу води з затримкою, для додаткового УФ очищення, дозволяє
з впевненістю сказати, що споживач буде задоволений якістю.

 

Тіло людини складається в середньому на 70% з води, на 24% з органічних речовин, на 6% – з неорганічних (для різного віку приведені співвідношення міняються). Основними хімічними елементами, формують органічні речовини, є вуглець (~ 18%), кисень (~ 65%), водень (~ 10%) і азот (~ 3%), крім цього, до складу органічних речовин входять фосфор (~ 1%) і сірка (~ 0,25%). В склад неорганічних речовин тіла людини входять 22 обов’язкових хімічних елементи – кальцій, фосфор, кисень, натрій, магній, сірка, бор, хлор, калій, ванадій, марганець, залізо, кобальт, нікель, мідь, цинк, молібден, хром, кремній, йод, фтор, селен.

 

В ДСТУ «Питна вода», редакції 2014р. передбачена можливість наявності (в т.ч):

 

 

Модель АРВб призначена для закритих приміщень при роботі без впливу атмосферних явищ.

 

Листова сталь 1,5 мм з якісним порошковим фарбуванням, приємний сучасний зовнішній вигляд, грамотна компоновка системи очищення і системи розливу води (що дозволяє доукомплектувати  систему додатковим обладнанням, наприклад УФ лампою та/або збільшувати ємність осмотичного бака до 200л). Все це дозволяє з впевненістю сказати, що це одна з кращих  розробок, запропонованих на ринку України на сьогоднішній день в даному сегменті.

 

Підсумовуючи технічні можливості, простоту обслуговування, невибагливість обладнання і вартість самої  системи, складається дуже приваблива і реальна перспектива розгортання вдалого бізнес-проекту в Вашому районі/місті/області.

 

Що важливо?

Важливим є те, що у Вас немає необхідності розміщувати МАФ, бігати за підписами бюрократів, платити зарплату «розливальнику на місці», задавати собі питання «скільки він кладе собі в кишеню?». У Вас є свій кабінет в Мережі, де Ви зможете подивитися кількість проданих літрів, оцінити необхідність інкасації, передбачити необхідність заміни змінних елементів. Це зручно! Це дешево! Це прогресивно! І це Крок Вперед! А ключ touchmemory дозволить Вам, отримуючи передоплату від клієнтів, розширювати їх коло.

 

В той же час, для набору води досить дати ключ дитині, і відправити її за водою, не переживаючи, що хулігани з сусіднього двору заберуть гроші і зашкодять здоров’ю дорогої Вам людини. Здоров’я та безпека, зручність і доступність, контроль і економічність, надійність і прогресивність – все це закладено в наших апаратах АРВМ і АРВб.

 

Обидва вироби (АРВМ і АРВб) можуть (за бажанням замовника) бути укомплектовані як типовою* системою очищення води, так і підібраною за Вашими побажаннями, з урахуванням результатів аналізу – це або міцна металева станина з високоресурсними BigBlue корпусами і картриджами, або компактна компоновка всередині апарату (АРВм). В комплект може бути включена УФ-лампа, бак більшої місткості, і інші комплектуючі.

 

 

Для очищення води використовується обладнання торгової марки Aquafilter, що зарекомендувало себе на українському ринку з 1997 року тільки з гарного боку.

 

Ресурс, ударостійкий корпус, що витримує тиск (при гідроударі) до 15 атмосфер, ергономічний дизайн, чесна ціна, асортимент, наявність в будь-якому обласному центрі України – все це дає дуже приємну собівартість 1л очищеної води!

 

 

Для обслуговування 50+ апаратів необхідний штат з двох чоловік (електрик і сантехнік).

Звертайтесь за телефоном 050-369-74-56 та пишіть на Eugencherkashin@gmail.com 

задавайте питання, отримуйте відповіді і даруйте людям здоров’я.